Please select your page

O NAS

Spółka Walpol jest rodzinną firmą założoną w 2008r. przez Zdzisława Waliłko i jego dwóch synów, Bartosza i Michała. Nasza działalność skoncentrowana jest na usługach rozbioru mięsa, świadczonych przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, gwarantując tym samym wysoką jakość usług oraz profesjonalną obsługę partnerów handlowych.
Jako prężnie działająca na rynku krajowym i zagranicznym firma, z roku na rok odnotowujemy wzrost zatrudnienia, rozszerzamy naszą działalność o kolejnych partnerów handlowych i energicznie rozwijamy się w zakresie importu i eksportu mięsa na rynkach międzynarodowych.
Nasz, wynikający z wieloletniej i obszernej praktyki, profesjonalizm zarówno w zakresie świadczonych usług jak i kwalifikacji kadry kierowniczej oraz doskonała znajomość aktualnych przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej zaowocowały otworzeniem w ostatnim czasie dwóch oddziałów zagranicznych, jednego w Niemczech oraz drugiego w Wielkiej Brytanii.

 

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.


BUY ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.

  or   Załóż swoje konto!

Nie pamiętasz hasła? |  Nie pamiętasz nazwy?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×